м. Харків, Конституції майдан, будинок 1, 4 під'їзд, офіс 45-12
specenergogroup@gmail.com

ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Право споживача на вибiр постачальника електричної енергії

Споживач має право вільно обирати електропостачальників та укладати з ним договір про постачання електричної енергії.

Споживач має право змінювати електропостачальника на умовах, визначених Законом України “Про ринок електричної енергії” та “Правилами роздрібного ринку електричної енергії”.

Зміна електропостачальника за ініціативою споживача має бути завершена протягом періоду, що починається з дня повідомлення споживачем нового постачальника, але у строк що не перевищує 21 календарний день з дня вказаного повідомлення.

Споживач може отримувати електричну енергію від двох або більше електропостачальників та укладати окремі договори про постачання електричної енергії споживачу за умови дотримання “Правил роздрібного ринку електричної енергії” та Кодексу комерційного обліку, на умовах обраної комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником.

Побутові та малі непобутові споживачі мають право на отримання універсальних послуг на недискримінаційних засадах відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії” та також мають право укладати договори про постачання електричної енергії за вільними цінами на умовах обраної комерційної пропозиції.

Необхідні умови для постачання електричної енергії споживачу:

  • Наявність в споживача укладеного з оператором системи розподілу (передачі) договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.
  • Відсутність заборгованості перед попереднім Постачальником за спожиту електричну енергію.
  • Особа (підприємство або організація), яка є власником (користувачем) обʼєкта електроспоживання, купує електричну енергію для власного споживання.