м. Харків, Конституції майдан, будинок 1, 4 під'їзд, офіс 45-12
specenergogroup@gmail.com

ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Процес переходу клієнта в компанію «СПЕЦЕНЕРГОГРУП»

Споживачеві, який вирішив перейти до енергетичної компанії «СПЕЦЕНЕРГОГРУП» для поставок газу, необхідно виконати наступні процесуальні кроки:

 1. Підписати договір про постачання газу з «СПЕЦЕНЕРГОГРУП», в зв’язку з чим потрібно надати:
  Заяву про укладення договору, де потрібно позначити свій персональний EIC-код і прогнозовані обсяги споживання природного газу на термін дії договору;Необхідним чином завірену копію документа, в якому зазначено право власності або довіреність на об’єкт споживача;
  Копії документів, що дають право підписання договору, що підтверджують статус юридичної особи, фізичної особи-підприємця або побутового споживача і довіреної їм особи на укладення договору, а також копію документа про постанову на облік в органах державної податкової служби.
  Довідку (акт звірки розрахунків) про відсутність простроченої заборгованості клієнта за поставлений газ перед чинним постачальником, підписану чинним постачальником (при його наявності).
  Заява-замовлення про виділення лімітів (коригування) обсягів наданого газу.
 2. Анулювати (або призупинити) договір про постачання природного газу з існуючим постачальником і надати заяву про зміну постачальника.


Оцінка фінансової необхідності зміни постачальника ресурсів

Для оцінки фінансової необхідності переходу на поставки природного газу від енергетичної компанії «СПЕЦЕНЕРГОГРУП», потрібно відправити нам оформлений опитувальний лист.

При прийнятті рішення про перехід на поставки до нового постачальника, потрібно враховувати те, що договір про постачання газу підписується на весь необхідний обсяг споживання природного газу, який потрібен споживачеві в цілому, або ж по його окремій точці кратний величині розрахункового періоду (газовий місяць), описаного в договорі поставок природного газу.Вимоги до споживачів при купівлі газу

Споживачі газу, для підписання договору поставок, повинні підходити за такими основними критеріями:

Присутність у споживача, об’єкт якого включений в газотранспортну або газорозподільну систему, необхідного договору з Оператором ГТС або Оператором ГРС:

 • договору транспортування природного газу, укладеного між споживачем на прямій трубі та Оператором ГТС;
 • договору розподілу природного газу, укладеного між споживачем та Оператором ГРС.

Отримання споживачем, як суб’єктом ринку природного газу, персонального EIC-коду від:

 • Оператора ГТС споживачем на прямій трубі;
 • Оператора ГРС споживачем приєднаним до газорозподільної системи.

Відсутність у споживача простроченої заборгованості за вже поставлений природний газ перед чинним постачальником (в разі, якщо такий є), що має бути підтверджено письмово довідкою від чинного постачальника або створеним ним актом звірки взаєморозрахунків.